Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüsü birçok alışkanlığımızı değiştirmemize sebep olacak. Özellikle kalabalık ortamlardan uzak durmaya kendimizi insanlardan soyutlamaya çalışacağız. Belki de bu yüzden seyahatlerimizi iptal etmek isteyeceğiz. Seyahatler bizi sevdiklerimize kavuşturur. Yeni umutlara, yeni işlere, yeni müşterilere kavuşturur.  Tatilimizi belki iptal edebilir veya erteleyebiliriz ama, özellikle çok çalışmamız gereken böylesine bir dönemde iş seyahatlerimizi iptal etmemiz mümkün değil.

 

Seyahat ederken virüsten korunmanın yollarını hep birlikte araştırmalıyız. Kişisel temizliğimize her ne kadar dikkat etsek de ister istemez temas halinde olacağımız kişilerden dolayı virüse yakalanma ihtimalimiz var. Seyahat esnasında virüsten nasıl korunacağınıza dair bazı tavsiye ve hizmetlerimizi sizler için derledik. Seyahatiniz boyunca Efora Turizm kurumsal çözümlerle sizlerin güvenli bir şekilde seyahat edebilmesi için çalışmalarına devam edecektir.

 

Vize:

Şahsi başvuru gerektiren vize başvuruları hariç, tüm vizelerde konsolosluğa ve başvuru merkezine gitmeden sizin yerinize tüm işlemlerinizi biz yapıyoruz. Vizeniz sonuçlandıktan sonra da pasaportunuzu adresinize ulaştırıyoruz.

 

Ulaşım:

Dünyanın neresinde olursanız olun,  iki nokta arasında size özel transfer hizmeti ile ulaşım imkanı sağlıyoruz. Hijyen kurallarına azami derecede uyan transfer firmaları ile ekonomik ve vip transfer imkanı sunuyoruz.

 

Uçak bileti/biniş kartı:

Online check-in imkanı sunan havayolları için biniş kartınızı siz havalimanına gitmeden düzenliyoruz. Size sadece bagajınızı teslim etmek kalıyor.

 

Havalimanı lounge:

Tüm havalimanlarında  lounge hizmetini önceden rezerve edebilirsiniz. Teknolojik altyapımız sayesinde, gideceğiniz havalimanlarında kalabalıklar arasında kaybolmadan, lounge alanlarına erişim imkanı sağlıyoruz.

 

Otel:

Dünya genelinde 1 milyondan fazla otelden anında konfirmasyon alarak, siz otele ulaşmadan odanızı hazır hale getiriyoruz.

 

Araç kiralama:

Tüm havalimanlarında kurumsal araç kiralama şirketlerinde, talebinize uygun aracı dezenfekte edilmiş şekilde hazırlıyoruz. Siz havalimanına ulaştığınızda aracınız hazırlanmış oluyor.